öMetot Evden Eve Nakliyat, sektöründe birikimi ve tecrübesiyle evden eve taşımacılıkta güvenilir ve sigortalı bir şekilde evinizi taşımaktadır. Evden eve nakliyat öncesi ve taşınma esnasında yapılan ambalajlama hizmetimiz kalite ve güven konusunda bize güç katmaktadır.  Ambalajlama, paketleme, sargı hizmeti evden eve nakliye işinin en önemli noktasıdır. Ambalaj ne kadar düzgün ve kaliteli olursa hasar riski de o derece ortadan kalkar. Evden eve nakliyat ambalajlama hizmetleri;mobilya,tesisat elektrik işleri için personellerimiz uzmandır.

 

 

 

 

pArkadaşlarımız ilk olarak ambalajı yapılacak eşyalarınızı ambalajlar. Özel patpatlarla sarılan eşyalarınız; kullandığımız özel ipler sayesinde sıkı bir şekilde bağlanır ve araca yerleştirilir. Marangozumuz, demontajı yapılacak eşyalarınızı söker, ambalajlar ve bu eşyalar arkadaşlarımız tarafından aracımıza yerleştirilir. Tesisatçı personelimiz, evinizdeki beyaz eşyalarınızı bağlantılarından ayırır, uzun yola uygun şekilde güvenlik bağlantılarını takar ve ambalajlar.

 

 

s

Elektrikçi arkadaşımız da evinize yer alan avize, plazma televizyon, bilgisayar ve benzeri elektronik eşyalarınızı bağlantılarından ayırır ve özenle kolilere yerleştirir. Ayrıca evinizde yer alan mutfak eşyalarınız, kırılacak eşyalarınız (vitrin camı, vazo, kristal takım vs..) kalın karton kolilere yerleştirilir. Bu koliler size kalacak şekilde ayarlanır. Bu sayede siz de geniş bir zamanda dilediğiniz an kolileri boşaltıp yerlerine yerleştirme şansı elde edersiniz.