8Metot Evden Eve Nakliyat Olarak, İstanbul’da güvenli bir şekilde eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Eşya depolaması için özel tasarlattığımız yüksek güvenlikli ve korumalı alanımızda eşyalarınızı sizin için muhafaza ediyoruz. Yaptığımız yatırımlarla İstanbul’da en yüksek güvenlikli ve korumalı eşya depolama hizmetini sizlere biz sunuyoruz. Metot Nakliyat güvencesiyle sizde eşyalarınızı depolatmak istiyorsanız;  telefon numaralarımızdan dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

 

 

2Ev eşyası depolama konusunda büyük bir titizlikle hareket eden firmamız ön inceleme için evinize gelerek eşyalarınız ile ilgili gerekli detayları analiz ettikten sonra profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile gelerek tüm eşyalarınızı demonte ettikten sonra düzgün bir şekilde paketleme işlemlerini yapar. İstanbul eşya depolama alanında öncü firmalarından olan şirketimiz en ekonomik fiyatlarda en kaliteli depolama hizmetleri vererek depolama firmaları arasında en iyi depolama alanlarına sahiptir.

 

9Yurt dışına çıkacak olan personeller için indirimli depolarımız bulunmakta ve geri dönüldüğünüzde teslim ettiğiniz gibi alma imkanı sunmaktayız. Firmamız depolama hizmetlerinde çeşitli antrepolar ve İstanbul’un bazı bölgelerinde de küçük çaplı depolar kurmuştur. Eşyalarınızı güvenle depolayan bir depolama firması olan Metot Nakliyat, eşyalarınızı ne zaman almak isterseniz o zaman kapınıza getirerek aynı titizlikle eşyalarınızı evinize kurup yerleştirmektedir.